
Hei Ihmiset,
Toivottavasti vointi on hyvä ja mieli avara, olette olleet terveitä.
Kun ulkopuoliset asiat saattavat enemmän tai vähemmän rajoittaa elämää on pidettävä entistä tarkempi huoli sisäisestä avaruuden ja tilan tunnusta.
Tehdään tilaa ja rauhoitellaan tällä viikolla mieltä ja kehoa eteentaivutuksilla.Tässä aikataulua viikolle 9, olette tervetulleita!
Sunnuntai 28.2 Lempeä jooga klo 17 Zoomin kautta?
Maanantai 1.3 Seniorijooga Kääntöpaikalla ja Zoomin kautta klo 10–11 (tällä hetkellä 2–3 paikan päälle ilmoittautunutta)
Tiistai 2.3 Jooga fyysinen klo 18 paikan päällä ja/tai Zoomin kautta?
Keskiviikkona ja torstaina on myös mahdollisuus iltatunnille, jos tulee kysyntää.
Kaunista päivän jatkoa, hyvää viikkoa, voikaa hyvin, nähdään,
Terveisin, Maria
Hei, Lapsenlapset lähtivät juuri, talo hiljeni, osallistun siis mielelläni joogaan zoomin kautta. Maksan taas 3×18 euroa, vai kuinka? Terv, Heidi
Lähetetty iPadista
Hei Heidi, kiitos viestistä! Tervetuloa mukaan tänään klo 17! Joo, ihan miten haluat, voi maksaa joko kertamaksuna tai sitten kolmen kerran, kunhan pidät itse kirjaa, miten olet käyttänyt kertojasi. PIdän toki itse kirjaa myös. Mukavaa iltapäivää, nähdään klo 17! Terkuin, Maria